Eirik og Saida enstemmig nominert

Hjertesak: Oslo Høyres liste til kommunevalget 2019-23

Oslo Høyres liste til kommunevalget 2019-23

Oslo Høyre nominerte på sitt nominasjonsmøte 65 kandidater til bystyrelisten til kommunevalget 2019. Byrådslederkandidat Eirik Lae Solberg og ordførerkandidat Saida Begum ble begge nominert enstemmig av Oslo Høyres representantskap.

Oslo Høyres liste til kommunevalget 2019-23:

Plass Navn Bydel
1 Eirik Lae Solberg St. Hanshaugen
2 Saida Begum St. Hanshaugen
3 Pia Farstad von Hall Nordstrand
4 Øystein Sundelin Nordre Aker
5 Jenny Clemet von Tetzschner St. Hanshaugen
6 Yassine Arakia Alna
7 James Stove Lorentzen Vestre Aker
8 Silje Lutro Alna
9 Ola Kvisgaard Frogner
10 Anne Haabeth Rygg Frogner
11 Nicolai Øien Langfeldt Sagene
12 Elin Horn Galtung Ullern
13 Camilla Strandskog Nordre Aker
14 Bjørgulv Vinje Borgundvaag Bjerke
15 Kristina Furnes Gamle Oslo
16 Kaia Marie Rosseland Sagene
17 Mehmet Kaan Inan Søndre Nordstrand
18 Grete Horntvedt Alna Høyre
19 Alice Aarebrodt Alna
20 Tove Gjersrud Søndre Nordstrand
21 Per-Trygve Hoff Vestre Aker
22 Afshan Rafiq Stovner
23 Stian Fredrik Skalle Grünerløkka
24 Marianne Røiseland St. Hanshaugen
25 Bård Standal Frogner
26 Maria Kristine Göthner Sagene
27 Thomas Bartholdsen Grünerløkka
28 Ingeborg Tennes Gamle Oslo
29 Håkon Andreas Flydal St. Hanshaugen
30 Toril Fiskerstrand St. Hanshaugen
31 Sverre K. Seeberg Vestre Aker
32 Thea Kristine Schjerven Nordstrand
33 Hermann Kopp Frogner
34 Monika Hestad Sagene
35 Kristoffer S. Gustavsen Frogner
36 Else Marie Brodshaug Grorud
37 Hassan Nawaz Vestre Aker
38 Hilde Helland Østensjø
39 Alexandra Witczak Haugstad Østensjø
40 Ståle Hagen Søndre Nordstrand
41 Aga Sadlowska Gamle Oslo
42 Vegard Rødseth Tokheim St. Hanshaugen
43 Anne Christine Kroepelien St. Hanshaugen
44 Hermann Smith-Sivertsen Ullern
45 Elisabeth Isachsen Rye-Florentz Vestre Aker
46 Audun Foyn Østensjø
47 Beate Brovig Auke Frogner
48 Alfred Helskog Nordstrand
49 Anita Leirvik North Vestre Aker
50 Aslak Aslaksen Frogner
51 Kjersti Bagle-Tennebø Nordstrand
52 Daniel Uzzaman Stovner
53 Anita Sundal Nordstrand
54 Oscar Christopher Husebye Vestre Aker
55 Sara Alexandra Nordvik Juriks Ullern
56 Phillip André Charles Grünerløkka
57 Oda Røhme Sivertsen Ullern
58 Michael Hopstock Frogner
59 Haakon Gløersen St. Hanshaugen
60 Henning Wahlberg Ullern
61 Louise-Hill Vegsund Gamle Oslo
62 Talat Mehmood Butt Søndre Nordstrand
63 Kenneth B. Eriksen Bjerke
64 Andreas Oftedal Frogner
65 Heidi Larssen Frogner

 

MOTTA NYHETSBREV

GJØR EN FORSKJELL

Bli medlem her