Høyres gruppeleder i Frogner bydelsutvalg
Beate Brovig Auke
Jeg elsker å bo, leve og arbeide i Frogner!
Frogner en attraktiv bydel
Gjennom mitt engasjement i Frogner Bydelsutvalg har jeg blitt enda bedre kjent med Frogner, og vil arbeide for å gjøre bydelen til Europas mest attraktive bydel. Noe av det som gjør Frogner til en levende bydel er mangfoldet av butikker, kafeer, restauranter og andre tilbud som benyttes av alt fra naboer til turister. Jeg er opptatt av at det lokale næringslivet skal oppleve bydelen som en JA-bydel, hvor like rammebetingelser og forutsigbarhet skal gjelde.
Barnas Frogner
Jeg er også opptatt av at barn skal ha den beste starten i livet. Det blir viktig å jobbe for enda flere barnehager i Frogner i årene som kommer, i tillegg til å satse stort på kvalitet og innhold for å ruste barna til skolegang.
Spennende byutvikling
Det er også mye spennende byutvikling i Frogner, og jeg vil være en pådriver for å sikre en god balanse mellom å bevare grøntområder og utvikle nye bolig- og næringsområde.
[framed_box width=»300px» allign= «left»]Kontakt
Tlf.: 40 63 90 33
E-post: [email protected]
Siste nyheter
Trenger vi fortsatt Pride?
22 av Oslo Høyres sittende representanter og vararepresentanter har sagt ja!
Enighet om Oslopakke 3