Foto: colourbox.com

Foto: colourbox.com

Bydelenes prøvenominasjon 2016

I løpet av november har bydelsforeningene i Oslo Høyre årsmøter og i noen av foreningene har det også vært prøvenominasjon til stortingslisten.

Oslo Høyre 25.11.2016 kl. 10.46

Her følger oversikten over de som har hatt prøvenominasjon og hvor mange stemmeberettigede det var på møtet:

Nordstrand Høyre, 9. november, 29 stemmeberettigede

1. Mudassar Kapur

St. Hanshaugen Høyre, 11. november, 15 stemmeberettigede

1. Ine Eriksen Søreide
2. Nikolai Astrup
3. Michael Tetzschner
4. Heidi Nordby Lunde
5. Stefan Heggelund
6. Mudassar Kapur
7. Karen Skjånes
8. Mathilde Tybring-Gjedde
9. Ola Kvisgaard
10. Camilla Strandskog

Gamle Oslo, 14. november, 14 stemmeberettigede

1. Ine Eriksen Søreide
2. Nikolai Astrup
3. Michael Tetzschner
4. Heidi Nordby Lunde
5. Mudassar Kapur
6. Stefan Heggelund
7. Kristin Vinje
8. Mathilde Tybring-Gjedde
9. Astrid Nøklebye Heiberg
10. Torbjørn Sølsnæs

Bjerke Høyre, 14. november, 10 stemmeberettigede

1. Ine Mari Molteberg-Bøhn
2. Ine Eriksen Søreide
3. Nikolai Astrup
4. Kristin Vinje
5. Michael Tetzschner
6. Heidi Nordby Lunde
7. Stefan Heggelund
8. Matilde Tybring-Gjedde
9. Astrid Nøklebye Heiberg
10. Torbjørn Sølsnæs

Grorud Høyre, 14. november, 6 stemmeberettigede

1. Ine Eriksen Søreide
2. Nikolai Astrup
3. Kristin Vinje
4. Fabian Stang
5. Michael Tetzschner
6. Heidi Nordby Lunde
7. Stefan Heggelund
8. Mudassar Kapur
9. Afshan Rafiq
10. Gulsum Koc

Stovner Høyre, 14. november, 10 stemmeberettigede

1. Ine Eriksen Søreide
2. Nikolai Astrup
3. Michael Tetzschner
4. Afshan Rafiq
5. Mudassar Kapur
6. Gulsum Koc
7. Kristin Vinje
8. Heidi Nordby Lunde
9. Fabian Stang
10. Yassine Arakia

Grünerløkka Høyre, 15. november, 19 stemmeberettigede

1. Ine Eriksen Søreide
2. Nikolai Astrup
3. Heidi Nordby Lunde
4. Stefan Heggelund
5. Michael Tetzschner
6. Mudassar Kapur
7. Mathilde Tybring-Gjedde
8. Mats Kirkebirkeland
9. Tina Alvær
10. Mari Berdal Djupvik

Frogner Høyre, 17. november, 43 stemmeberettigede

1. Ine Eriksen Søreide
2. Nikolai Astrup
3. Michael Tetzschner
4. Kristin Vinje
5. Mudassar Kapur
6. Stefan Heggelund
7. Heidi Nordby Lunde
8. Fabian Stang
9. Ola Kvisgaard
Delt 10. Mathilde Tybring- Gjedde og Astrid Nøklebye Heiberg

Nordre Aker Høyre, 21. november, 29 stemmeberettigede

1. Kristin Vinje
2. Ine Eriksen Søreide
3. Nikolai Astrup
4. Mudassar Kapur
5. Stefan Heggelund
6. Astrid Nøklebye Heiberg
7. Michael Tetzschner
8. Fabian Stang
9. Heidi Nordby Lunde
10. Albert Bolstad

Ullern Høyre, 24. november, 27 stemmeberettigede

1. Ine Eriksen Søreide
2. Nikolai Astrup
3. Mudassar Kapur
4. Kristin Vinje
5. Michael Tetzschner
6. Fabian Stang
7. Heidi Nordby Lunde
8. Camilla Strandskog
9. Mathilde Tybring-Gjedde
10. John Christian Elden

Østensjø Høyre, 24. november, 11 stemmeberettigede

1. Ine Eriksen Søreide
2. Nikolai Astrup
3. Kristin Vinje
4. Michael Tetzschner
5. Mudassar Kapur
6. Stefan Heggelund
7. Heidi Nordby Lunde
8. Alice Aarebrodt
9. Børre Rognlien
10. Maria Kristine Göthner

Sagene Høyre, 25. november, 14 stemmeberettigede

1. Ine Eriksen Søreide
2. Nikolai Astrup
3. Michael Tetzschner
4. Heidi Nordby Lunde
5. Stefan Heggelund
6. Mudassar Kapur
7. Kristin Vinje
8. Maria Kristine Göthner
9. Mats Kirkebirkeland
10. Tina Alvær

Oslo Unge Høyre, 1.november

1. Ine Eriksen Søreide
2. Nikolai Astrup
3. Michael Tetzschner
4. Mudassar Kapur
5. Stefan Heggelund
6. Heidi Nordby Lunde
7. Kristin Vinje
8. Mathilde Tybring-Gjedde
9. Maria Kristine Gøthner
10. Torbjørn Sølsnæs

DKSF, 1. desember, 14 stemmeberettigede

1. Ine Eriksen Søreide
2. Nikolai Astrup
3. Heidi Nordby Lunde
4. Stefan Heggelund
5. Michael Tetzschner
6. Kristin Vinje
7. Mudassar Kapur
8. Tina Alvær
9. Mats Kirkebirkeland
10. Camilla Strandskog

Vestre Aker Høyre, 1. desember, 30 stemmeberettigede

1. Nikolai Astrup
2. Ine Eriksen Søreide
3. Michael Tetzschner
4. Heidi Nordby Lunde
5. Kristin Vinje
6. Mudassar Kapur
7. Stefan Heggelund
8. Mathilde Tybring-Gjedde
9. James Stove-Lorentzen
10. Sverre Seeberg
11. Fabian Stang
12. John Christian Elden

Alna Høyre og Søndre Nordstrand Høyre har valgt å ikke gjennomføre prøvenominasjon i denne omgang.

MOTTA NYHETSBREV

GJØR EN FORSKJELL

Bli medlem her